Od roku 2013 sa ako jedni z prvých na Slovensku venujeme aplikácií Plasti DIPu a RACER DIPu na vozidlá, motorky, štvorkolky, bicykle atď. Za dva roky pôsobenia na trhu sme získali veľa skúseností a praxe v oblasti aplikácie Plasti DIPu a RACER DIPu. Ako správne pripraviť vozidlo na striekanie, ako bez problémov opraviť poškodený DIP a ako bez problémov odstrániť DIP z vozidla. Zákazníkovi vieme podať veľmi presné informácie ako sa starať o DIP. Okolie nás považuje ako jedných z najlepších vo svojom obore na Slovensku a ako najlepších v Trenčianskom kraji vôbec. Prichádzajú k nám zákazníci aj zo stredného a južného Slovenska.

Za čas pôsobenia na trhu sme si aj s našim dodávateľom vytvorili kamarátsky vzťah a tak pre neho testujeme väčšinu noviniek, ktoré prídu na trh a delíme sa s ním o skúsenosti, čím pomáhame širokej verejnosti získať znalosti o správnej aplikácií Plasti DIPu, či RACER DIPu na vozidlo.

Neskôr sme svoje portfólio rozšírili aj na vyťahovanie jamiek po krupobití a všeobecné poradenstvo a starostlivosť o lak a výzor vozidla (Gitovanie, prístrek do laku, čistenie, tepovanie vozidla, výmena tapacíru atď.).

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a snažíme sa splniť jeho presné požiadavky ak je to realizovateľné a v žiadnom prípade to nepoškodí jeho vozidlo.

Našou reklamou je naša práca, ktorej časť si môžete pozrieť aj v našej galérií. Sústredíme sa skôr na kvalitu a nie kvantitu.

 

Tešíme sa na spoluprácu.

Vás team
Pogumuj.sk